24 grudnia 2014

Wesołych Świąt!

Jako że mam wolną chwilę - dopiero za jakieś 20 minut mam wigilię, a wszystko gotowe - chciałabym złożyć Wam, moim czytelnikom najszczersze świąteczne życzenia. Będą one bardziej internetowe, ponieważ tych normalnych dostaniecie pewnie pełno ;)
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chciałabym Wam życzyć zdrowych, spokojnych świąt, spotkania idoli i bogatego mikołaja. Dla bloggerów dodatkowo życzę mnóstwa weny, czytelników, komentarzy i wejść! Żeby 1D pojawiło się w waszych drzwiach śpiewając kolędy! Wszystkiego co najlepsze! Tylko nie zapijcie się na sylwestra <3 
Kocham Was ;*

3 komentarze:

  1. Dziekuje <3
    Tobie zycze tego wszystkiego co ty nam zyczylas <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratulacje zostałaś nominowana do Liebster Award. Więcej informacji u mnhttp://gorzki-smak-ff.blogspot.com/ie :

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

O mnie

Moje zdjęcie
Nastolatka, mająca trochę bardziej poważne spojrzenie na życie niż jej rówieśnicy. Odważna, szczera, bezpośrednia, niezwykle ironiczna, czasem opryskliwa, ale z poczuciem humoru i dystansem do własnej osoby. Potrafi mieć wyjebane na wszystko i wszystkich. Pisząca swoje dziwne, chore historię, które zrodziły się w małej czerwonej główce. Zaczynała jako bloggerka na onet pod koniec kwietnia w 2012 r. gdzie pisała kontynuację serialu animowanego Galactik Football. Lubiąca nowe znajomości i pisanie opowiadań. Nie gryząca i lubiąca rozmawiać o głupotach, więc nie bójcie się napisać ;)